Britax Römer
Kategorie
Britax Römer

BRITAX Römer GO BIG 2 Graphite Melange/Black

DOPRAVA
ZDARMA
BRITAX Römer GO BIG 2 Graphite Melange/Black
 Další obrázky
BRITAX Römer GO BIG 2 Graphite Melange/Black BRITAX Römer GO BIG 2 Graphite Melange/Black BRITAX Römer GO BIG 2 Graphite Melange/Black BRITAX Römer GO BIG 2 Graphite Melange/Black BRITAX Römer GO BIG 2 Graphite Melange/Black
DOPRAVA V ČR ZDARMA
Výrobce: Britax Römer
Model: graphite melange / black
Dostupnost: Není skladem
CZK
Maloobchodní cena 25 880 Kč 25880
Bez daně: 21 388 Kč
Množství:  

Britax GO BIG2

S BRITAX GO BIG2 budete připraveni na všechno, co pro vás den nachystá, ať už je to městské bruslení, nebo dobrodružství v terénu. Všestranné vlastnosti kočárku přináší maximální komfort – intuitivní skládání; nastavení po nebo proti směru jízdy; vynikající pérování a měkkou ergonomickou rukojeť v koženém provedení. Kočárek BRITAX GO BIG2 v sobě zahrnuje sportovní kočárek, hlubokou korbu, měkkou korbičku i dětskou autosedačku, takže jej lze používat hned po narození miminka. 
 

Co je zahrnuto v ceně:

  • Nánožník
  • Madlo
  • CLICK & GO® Adapter

Nové vlastnosti, stejná funkcionalita
BRITAX GO BIG2 má všechny skvělé vlastnosti rodiny BRITAX GO jako je jednoduché skládání, orientace sedačky po i proti směru jízdy, vyšší pozice hluboké korby, díky níž je dítě blíže k vám. Navíc je vybaven většími předními koly a polohou úplného lehu pro novorozence. Nezávisle na tom, co mají vaše děti rády, všechny tyto vlastnosti zajistí pohodlné cestování.

Užitečný ve městě i v terénu
S BRITAX GO BIG2 se můžete kdykoliv vydat s vašimi malými cestovateli do jakéhokoliv terénu, naprosté pohodlí zajištěno. Větší přední kola poskytují skvělé jízdní vlastnosti v jakémkoliv terénu, zatímco kvalitní odpružení zaručí plynulou jízdu i na hrbolatých cestách.

Různé možnosti pro pestrý život
S BRITAX GO BIG2 můžete přizpůsobit svůj kočárek tak, aby byl co nejpohodlnější pro vaše novorozeně. Náš všestranný cestovní systém nabízí možnosti jako jsou orientace sedačky ve směru i proti směru jízdy, pohodlnou polohu vleže, odlehčení a měkkou hlubokou korbu, navrženou pro snadné přizpůsobení, možnost nastavit hlubokou korbu do vyšší pozice, abyste byli svému dítěti co nejblíže, a možnost připojení jakékoliv dětské autosedačky Britax Römer. Vy rozhodujete o tom, co bude nejlepší pro vaše dítě a vaši cestu.

autosedacky-nosice.cz