Britax Römer
Kategorie
Britax Römer

Britax Römer HOLIDAY Double Agua Green 2018

DOPRAVA
ZDARMA
Britax Römer HOLIDAY Double Agua Green 2018
 Další obrázky
Britax Römer HOLIDAY Double Agua Green 2018 Britax Römer HOLIDAY Double Agua Green 2018 Britax Römer HOLIDAY Double Agua Green 2018 Britax Römer HOLIDAY Double Agua Green 2018
DOPRAVA V ČR ZDARMA
Výrobce: Britax Römer
Model: Agua Green
Dostupnost: Není skladem
CZK
Maloobchodní cena 6 890 Kč 6890
Bez daně: 5 694 Kč
Množství:  

Ať už cestujete vlakem nebo jedete na výlet autem, díky BRITAX HOLIDAY DOUBLE bude cestování s dětmi snadné. Zároveň je díky svému elegantnímu designu skvělý pro pohyb ve městech či po jiných rušných místech. Díky snadnému a rychlému skládání na kompaktní velikost a chytrým popruhům na přenášení, je snadné ho vzít kamkoliv.

6 měsíců - 3 let | 15 kg

CESTUJTE NALEHKO

Mimořádně mobilní a snadno ovladatelnýBRITAX HOLIDAY DOUBLE váží pouhých 9 kg, takže je nejlehčím dvojkočárkem v naší nabídce. Ať jdete kamkoliv, díky svým kompaktním rozměrům je to perfektní společník, který je skvělý pro pohyb se dvěma dětmi na rušných místech

CESTUJTE KOMPAKTNĚ

BRITAX HOLIDAY DOUBLE je dostatečně malý, aby se vešel do stísněných prostor včetně kufru jakéhokoliv auta, složený je v mžiku – a automatická pojistka chrání proti jeho samovolnému rozložení. Navíc, kočárek stojí ve složeném stavu šikovně na kolech, takže se látka nedotýká země, a kočárek tak zůstane déle čistý.

CESTUJTE POHODLNĚ

Ať už cestujete kamkoliv či jakýmkoliv způsobem, BRITAX HOLIDAY DOUBLE představuje ideální řešení pro cestování se dvěma malými dětmi. Lehké a kompaktní sklápěcí opěrky zad zajistí pohodlnou polohu pro spánek vašich dětí. A naprostou svobodu vám poskytnou skvělé ramenní popruhy na přenášení, díky kterým můžete nosit kočárek přes rameno nebo jako batoh.

autosedacky-nosice.cz